Něco málo o naší společnostiTechnosvar

Profil společnosti TECHNOSVAR a.s.

TECHNOSVAR a.s. je společnost s dlouhou tradicí, která sahá až do roku 1990. V současnosti je uznávanou firmou dodávající strojní zařízení pro hutní průmysl a průmysl zpracovávání plechů. Společnost má dlouholeté zkušenosti z oblasti výrobních postupů, je schopna dodat návrhy zákazníkovi na míru a rovněž umí zajistit doprovodný technický inženýring. Pýchou společnosti je zkušený pracovní kolektiv, který má rozsáhlou praxi a zkušenosti v oblasti strojírenské výroby.

Společnost působí ve dvou střediscích – ve Fryčovicích a ve Frýdku – Místku. Zatímco středisko Fryčovice je zaměřeno na strojní obrábění dílů, ve Frýdku – Místku se soustřeďují na výrobu svařenců a technologických zařízení.

Moderní stroje a kvalita

Společnost disponuje kromě klasických obráběcích strojů i CNC obráběcími stroji a centry. Pracoviště jsou vybavena rovněž svařovacími technologiemi MIG a MAG. Společnost pravidelně prochází akreditačními procesy pro získání mezinárodních certifikátů kvality ISO, TUV, QMS a navíc je vlastníkem několika certifikátů kvality udělených na základě spokojenosti zákazníků z Evropské Unie. Společnost TECHNOSVAR a.s. důsledně dbá na výstupní kontrolu kvality výrobků a vlastní svářečský technolog je garantem jakosti výrobků, které opouštějí firmu.

Firma disponuje vlastními výrobními areály, halami a skladovými prostorami, administrativními budovami i dostatečným zázemím pro zaměstnance. V roce 2020 byla dokončena výstavba zatím poslední čtvrté haly. Společnost si sama zajišťuje vlastní kapacity pro transport materiálu a výrobků, a pouze ve výjimečných případech jsou osloveni externí dopravci.

TECHNOSVAR a.s. působí na trhu v ČR i v zahraničí. Hospodářské výsledky firmy potvrzují zdravou finanční situaci. Společnost se také účastní dotačních titulů z fondů EU a dále využívá stimulační programy a regionální podporu. V roce 2013 byla firma nominována do soutěže „Inovační firma Moravskoslezského kraje“.

Mezi nejvýznamnější zákazníky společnosti patří Liberty Ostrava a. s., ABB s.r.o., ŽDAS, a. s., DEL a. s., TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY a. s., VÍTKOVICE STEEL, a. s., ITS Benda s.r.o., ABB Automation GmbH, Robolution GmbH

anodove_mosty
1
img_7
19
https://www.technosvar.com/wp-content/uploads/2021/07/struktura-spolecnosti.png
https://www.technosvar.com/wp-content/uploads/2020/10/post_17-1280x1280.jpg
https://www.technosvar.com/wp-content/uploads/2020/10/post_17-1280x1280.jpg

Volné pozicePozice

Hledaná práce není uvedena výše?
Tak proč nám nakonec neposlat životopis?